Akcesoria - stolarka

Dodatki

Kompletna oferta również różnego rodzaju dodatki. Posiadamy w ofercie zarówno osłony wewnętrze, moskitiery oraz parapety wewnętrzne i zewnętrzne.

Roletki wewnętrzne

Osłony wewnętrzne stanowią integralną część okna. Odpowiednio dopasowane rozmiarem i wyglądem poprawiają estetykę stolarki oraz zapewniają większy komfort w pomieszczeniu.

roletka tradycyjna
rolety dzień-noc kraków

Dzień-Noc

w kasetce

roletki plisowane

Plisowane

góra/dół

rolety dachowe

Dachowe

mechanizm sprężynowy

Chcesz zamówić moskitierę?

Moskitiery

moskitiera okienna

Ramkowe

do okien PCV

moskitiera okno balkonowe

Przesuwne

aluminiowe

moskitiera harmonijka

Plisowane

na taras

moskitiera harmonijka kraków

Moskitiery pełnią głównie funkcję ochronną. Montowane w świetle okna bądź drzwi uniemożliwiają przedostanie się do środka owadów i insektów.

Parapety

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne mogą zostać wykonane z różnych surowców. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na to aby były trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości

konglomerat agromarmur parapet
parapety zewnętrzne

Kamienne

konglomeraty

drewno-min

MDF

fornirowane

parapety aluminiowe

Aluminiowe

lakierowane proszkowo

  • moskitiera przesuwna
  • roletka dachowa
  • moskitiera harmonijka
  • roletka dzień-noc

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: