Listopad 02 2020

Promocja Zimowa 2020

Czas trwania promocji: 02.11.2020 do 20.12.2020.

Od 2 listopada trwa promocja firmy OKNOPLAST, podczas której można uzyskać rabat na systemy okienne, wybrane drzwi tarasowe , drzwi aluminiowe, bramy oraz rolety.
Promocją objęte są wszystkie kolory produktów dostępne w ofercie oraz wszystkie konfiguracje kolorystyczne produktów tj.: biały-biały, biały-kolor, kolor-kolor, bikolor oraz colorfull.

Akcją objęte są zarówno najnowsze okna Prismatic oraz systemy energooszczędne Winergetic, zapewniające najlepszą ochronę przed utratą ciepła oraz rolety.

 

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

polmach