Listopad 20 2021
BlackFriday

#BlackFriday w KRISPOL

Już 26.11.2021 r. startuje #BlackFriday w KRISPOL.
Przygotuj się na najwyższy rabat w tym roku:

 

KROK 1: Sprawdź naszą ofertę

To pierwszy i najważniejszy krok – dowiedz się więcej o bramach Krispol, możesz zobaczyć galerię inspiracji oraz realizacji

 

KROK 2: Skontaktuj się z Punktem Sprzedaży

Im szybciej to zrobisz, tym lepiej. Umów się na rozmowę z Doradcą Techniczno-Handlowym, powiedz o Swoich potrzebach i przedstaw oczekiwania. Wykorzystaj do kontaktu telefon, email, videorozmowę poprzez WhatApp lub Messenger – nie musisz odwiedzać punktu sprzedaży.

 

KROK 3: Bezpłatny pomiar na budowie

To element, którego nie możemy opuścić i który musi odbyć się bezpośrednio na terenie inwestycji. Zadbamy o bezpieczeństwo i środki ostrożności.

 

KROK 4: ZŁÓŻ zamówienie w Black Friday i skorzystaj z rabatu

Najwyższy rabat w roku na stolarkę KRISPOL dostępny będzie wyłącznie w dniach 26-28 listopada 2021 r. Po ostatecznej wycenie, uwzględniającej pomiary na budowie, zawarta zostaje umowa z Punktem Sprzedaży. Chcesz poznać rabat? Odliczaj razem z nami.

          

 

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Tagi: ,

polmach