styczeń 29 2023
okna cienkoramowe

Okna cienkoramowe – MACHNO

Okna aluminiowe bez ograniczeń?

Mając na uwadze ciągły rozwój i Wasze zaufanie jest nam niezmiernie miło poinformować , że stworzyliśmy osobną markę MACHNO specjalizującą się jedynie w oknach aluminiowych. Odpowiadając na zapotrzebowanie najbardziej wymagających klientów oferujemy teraz stolarkę, która ma dużo większe możliwości i świetnie wpasowuje się w nowoczesną architekturę.

Kamil Machno założyciel marki MACHNO

„Innowacyjne podejście do sprzedaży, nieszablonowe rozwiązania i spełnianie marzeń wymagających inwestorów to hasła, które towarzyszą mi od samego początku mojej historii ze stolarką okienną. Liczy się każdy etap, ale najwięcej satysfakcji daje mi podziwianie wraz z klientem efektu końcowego. Zapiski i plany, które były wcześniej na kartce i w głowie stają się rzeczywistością.”

Przyszłość systemów przesuwnych w nowoczesnej architekturze, czyli rozwiązanie z progiem szczelinowym MOREVIEW YAWAL

Rozpoczynaliśmy od zwykłych progów, potem były niskie, następnie płaskie, a teraz jesteśmy na etapie progów szczelinowych. Taka ewolucja pozwala nam obecnie oferować system, który otwiera przestrzeń domową i łączy ją z naturą, która była do tej pory widoczna za oknem.

System przesuwny Yawal Moreview: Skawina, Kraków, Katowice, Rzeszów

Yawal kraków

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

polmach