Deski kompozytowe

Tarasy kompozytowe ProDeck

Tarasy kompozytowe ProDeck to doskonała alternatywa dla tarasów drewnianych. Wszystkie produkty to połączenie wyselekcjonowanego, pełnowartościowego drewna iglastego, dodatków ulepszających oraz wysokiej klasy polimerów.

Deski kompozytowe ProDeck nie potrzebują impregnacji, a do konserwacji zazwyczaj wystarcza jedynie użycia wody z delikatnym  środkiem myjącym. W ofercie ProDeck znajdują się trzy typy systemów tarasowych: Terra (wersja premium), Evo (wersja ekonomiczna) oraz Dex (wersja atrakcyjna cenowo). Różnią się one nieco pod względem okresu udzielanej gwarancji i składu,  jednak dzielą zasadniczą właściwość – są inwestycją na lata.

logo prodeck

Terra

Najwyższej klasy deska tarasowa ProDeck. Dwukomorowa, szczotkowana dwustronnie – dwa wzory powierzchni: fala, trapez. Idealnie nadaje się na tarasy, balkony oraz patia. Występuje w 5 kolorach: Antracyt, Kasztan, Orzech, Platyna, Wiśnia.

deski ProDeck

145 x 29 mm

wymiary deski

25 lat

gwarancja na gnicie i butwienie

Jesteś zainteresowany innymi produktami ProDeck?

Deski kompozytowe Twinson

Deski kompozytowe Twinson nie wymagają szlifowania, są odporny na zabrudzenia, antypoślizgowe a przede wszystkim nie wymagają żadnej konserwacji. Niewidoczny system montażu desek, czyni powierzchnię tarasu gładką, bez widocznych śrub, pęknięć i drzazg. Po przez swoje właściwości, sprężystą, 8-komorową strukturę – deski są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Materiał skupia w sobie wszystkie zalety drewna czyli naturalny wygląd, bezpieczeństwo użytkowania, czy małe nagrzewanie się powierzchni. Jak również walory PVC:  wodoodporność, trwałość o łatwość w utrzymaniu.

Twinson deski

Terrace Massive

140 x 36 mm

wymiary deski

25 lat

gwarancji na deskę

1400 kg/m2

wytrzymałość na obciążenia

Deski kompozytowe

System desek litych Terrace Massive pozwala na tworzenie skomplikowanych kształtów powierzchni. Brzegi dociętych desek wyglądają bardzo estetycznie co sprawia, że nie muszą być maskowane dodatkowymi listwami.

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder Twinson

  • twinson massive
  • deski kompozytowe basen
  • deska kompozytowa
  • tarasy twinson

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: