Oknoplast - drzwi tarasowe

Drzwi tarasowe HST, Slide i PSK

Rozwiązania okienne firmy OKNOPLAST są doceniane przez architektów i można je znaleźć w wielu projektach domów. Firma wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów, oferując kilka rodzajów drzwi tarasowych, m.in. drzwi podnoszono-przesuwne HST.

Specjalna konstrukcja pozwala na tworzenie bardzo dużych przeszkleń o maksymalnej powierzchni prawie 14 m2. Otwierane skrzydło może mieć do 3 m szerokości, a drzwi, pomimo dużego rozmiaru i pokaźnej wagi, otwierają się z łatwością. Ofertę uzupełniają systemy drzwi uchylno-przesuwnych PSK i PSK-Z oraz odstawno-przesuwnych PSK Atrium, okna tarasowe oraz okna balkonowe.

HST Premium

Idealne połączenie nowoczesności, bezpieczeństwa i energooszczędności, stworzone z myślą o likwidacji barier architektonicznych, zgodny z najnowszymi trendami projektowania przestrzeni.

HST Premium 85 oknoplast
współczynnik

0.92 W/m2

z ramką Warmatec

grubość

85 mm

głębokość zabudowy skrzydła

do 6,5 m

szerokość konstrukcji

Chcesz uzyskać dokładną ofertę?

HST

3 szyby

pakiet dwukomorowy

grubość

70 mm

głębokość zabudowy skrzydła

5 lat

gwarancji

HST Veka oknoplast

Nowoczesne rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym uzyskujemy bardzo duże przeszklenia. Skrzydła znajdują się na dwóch niezależnych prowadnicach – podczas otwierania jedno chowa się za drugie.

PSK Atrium

Nowa propozycja rozwiązania w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System odstawno-przesuwny umożliwia przesunięcie ogromnych skrzydeł przy użyciu niewielkiej siły.

PSK Atrium Oknoplast

SafetyPlus

Zaczepy antywyważeniowe

grubość

70 i 82 mm

głębokość zabudowy skrzydła

do 1,6 m

szerokość skrzydła

PSK i PSK-Z

4 szt.

zaczepów antywłamaniowych

grubość

70 i 85 mm

głębokość zabudowy skrzydła

5 lat

gwarancji

PSK-Z Oknopalst

System uchylno-przesuwny oraz specjalne okucia umożliwiają uchylanie i przesuwanie skrzydła do szerokości nawet 1,6 m przy użyciu niewielkiej siły.

Slide

Minimalistyczny design pozwala na maksymalizację powierzchni przeszklonej, która zapewnia więcej naturalnego światła w pomieszczeniu.

Slide
współczynnik

0.82 W/m2

z ramką Warmatec

grubość

70 mm

głębokość zabudowy skrzydła

3,5 x 2,5 m

maksymalny wymiar ramy

  • drzwi tarasowe PSK
  • HST białe
  • PSK przesuwne drzwi
  • HST aluminiowe

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: