Barański - drzwi wewnętrzne

Drzwi Barański

Drzwi Barański to jedna z największych pracowni stolarskich w Polsce. Firma działa już od ponad 30 lat w głębi Warmii i Mazur. Tworzą drzwi o wysokim standardzie i oryginalnym designie. Szczegółowo dbają o cały proces produkcyjny z uwzględnieniem najmniejszych detali. Każda z oferowanych linii drzwi wyróżnia się w swojej klasie jakością wykończenia, wzornictwem, a także nowatorskimi rozwiązaniami technologicznymi. Chętnie realizowane są zamówienia niestandardowe, w tym drzwi o rozbudowanej funkcjonalności, m.in. dźwiękoszczelne, antywłamaniowe czy przeciwpożarowe.

Optimo - Modern

Drzwi wewnętrzne Barański w lini Optimo to modele wykonane z naturalnego drewna, ale pokryte syntetyczną okleiną.

Drzwi drewniane barański
Niska cena drzwi

cena

atrakcyjna

okleina

okleina

syntetyczna

ramiak

drewniany

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder Premium Optimo

Glass

grubość

8 mm

grubość szkła

ościeżnica

regulowana MDF

okucia

czarne

Drzwi szklane

Drzwi Barański Glass występują w wersji rozwiernej lub przesuwnej. Nadają się idealnie do loftowego wnętrza. Minimalistyczna stylistyka pozwala na doświetlenie pomieszczeń oraz otwarcie przestrzeni.

Jesteś zainteresowany drzwiami wewnętrznymi?

Premium - Lepre

Drzwi Barański Premium to drzwi dla wymagających. Wykonane z naturalnego drewna oraz pokryte wysokiej jakości lakierami.

Drzwi wewnętrzne drewniane

drewno

naturalne

wykończenie

gładkie lub struktura

250 cm

max wysokość

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder Premium Barański

wskazowka

Czym jest ramiak w skrzydle drzwi?

Drzwi ramiakowe charakteryzują się jak sama nazwa wskazuje widoczną ramą, na którą składają się dwie belki poziome i dwie pionowe. Drzwi Barański wyróżniają się innowacyjnym wykorzystaniem naturalnego drewna w rdzeniu ramiaka. Takie rozwiązanie powoduje, że drzwi są trwalsze i sztywniejsze od innych popularnych drzwi wykonanych z tradycyjnych płyt MDF.

  • Drzwi ramiakowe
  • Drzwi Barański Premium
  • Drzwi wewnętrzne Barański
  • Drzwi drewniane Barański Kraków

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • Asilo
  • drzwi cal
  • porta drzwi do łazienki