Cal - drzwi wewnętrzne

Drzwi Cal

Drzwi wewnętrzne drewniane CAL to ogromny wybór modeli zaprojektowanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. To również z pewnością trwałe i piękne drzwi dębowe lub sosnowe oferowane w wielu okleinach do wyboru oraz w dowolnym kolorze z palety RAL. Ponadto drzwi drewniane na wymiar możecie zaprojektować wspólnie z nami wybierając ulubiony typ szyby, ozdobne ościeżnice oraz rozwiązanie technologiczne

Drzwi CAL to drzwi zrodzone z natury, ponieważ powstają z surowca w 100 proc. ekologicznego i odnawialnego. Pozyskujemy go wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Bezsprzecznie powierzchnię naszych drzwi uszlachetniają ekologiczne, wodorozcieńczalne lakiery.

Szurpiły

Pełne wersja skrzydeł wyróżniają prostokątne żłobienia utrzymane w wyjątkowej symetrii. Godne uwagi są również przełamania łukowym zwieńczeniem.

drzwi wewnętrzne cal

Na wymiar

dopasowane do otworu

100%

dębowy ramiak

malowane

4 powłoki

lakierowania

Interesują Cię drewniane drzwi wewnętrzne?

Vertical 11

Lacobel

aplikacja ze szkła

Bezprzylgowe

z ościeżnicą regulowaną

Lakierowane

lub w okleinie sękatej

Drzwi cal

Skrzydła z tej kolekcji mają uniwersalny wygląd, który z pewnością cieszy się obecnie popularnością.

Kameduł 03

Drzwi wewnętrzne drewniane wykonane są z solidnego, trwałego oraz odpornego na uszkodzenia drewna. Co za tym idzie, wyjątkowo pięknie się starzeją, dlatego z roku na rok ukazując coraz więcej walorów estetycznych.

drzwi drewniane

Na wymiar

dopasowane do otworu

Dąb

konstrukcja drzwi

zamek magnetyczny

ciche zamykanie

wskazowka

Drzwi bezprzylgowe czy przylgowe?

Różnica polega na wyglądzie skrzydła i ościeżnicy, a dokładniej drzwi bezprzylgowe posiadają jednolitą krawędź skrzydła. Dzięki temu z ościeżnicą tworzą równą powierzchnię w przeciwieństwie do przylgowych, które zachodzą na ościeżnicę. Dodatkowo wyjątkowy wygląd drzwi wewnętrzne bezprzylgowe otrzymują poprzez ukryty zawias, który poprawia estetykę i design drzwi.

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy Cal

  • drzwi drewniane
  • drzwi drewniane
  • drzwi dębowe
  • drzwi naturalne

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi dre
  • porta drzwi do łazienki
  • drzwi cal