DRE - drzwi wewnętrzne

Drzwi DRE

Nowoczesna technologia produkcji oraz rygorystyczny dobór surowców, z jakich produkowane są drzwi Dre, przesądza o ich wysokiej jakości i wytrzymałości. Spośród konkurencji na rynku krajowym oraz europejskim wyróżnia je solidna i trwała konstrukcja, a także wysokie walory estetyczne i użytkowe. Wśród wielu modeli znajdziemy drzwi szklane, które nadają pomieszczeniu unikalny wygląd i charakter.

Galla 2

8 mm

grubość szyby hartowanej

"60" - "90"

szerokości skrzydeł

Regulowana

ościeżnica

szklane_dre

Drzwi szklane mają zastosowanie jako drzwi wewnątrzlokalowe w budynkach mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynkach

Chciałbyś uzyskać poradę w wyborze drzwi?

Połyskowe Ilis 3

Nowoczesny laminat o wysokim stopniu połysku, dający efekt odbicia lustrzanego. Charakteryzuje się idealnie gładką powierzchnią o podwyższonej odporności na zarysowania.

drzwi_polyskowe
grubość

0,7-0,8 mm

grubość laminatu

Bezprzylgowe

krawędź bez przylgi

Zamek magnetyczny

ciche zamykanie

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy DRE

Nestor 6

Przylgowe

możliwość bezprzylgowych

Ramiak MDF

konstrukcja drzwi

3 szt.

zawiasów

Nestor_dre

Drzwi zbudowane są z ramiaka MDF, wypełnienie stanowią płyciny lub szyba w zależności od modelu.

wskazowka

Jakie drzwi przesuwne wybrać?

Większość dostępnych modeli drzwi wewnętrznych możemy wykonać w wersji przesuwnej.  Zarówno mogą to być drzwi ramiakowe, płytowe jak również szklane. Producenci oferują m.in. systemy naścienne, w których widoczna jest prowadnica drzwi, a skrzydło nachodzi po otwarciu na ścianę. Gdy montaż przewidzimy odpowiednio wcześnie to istnieją rozwiązania, które pozwalają na wsuwanie drzwi do ściany. W takiej sytuacji należy na początku zainstalować kasetę przystosowaną do obudowanie płytami gipsowymi lub pokrycia tynkiem.

  • drzwi DRE skawina
  • drzwi połyskowe
  • drzwi Nestor Kraków
  • drzwi połyskowe kraków

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi niebieskie
  • porta drzwi do łazienki
  • drzwi do łazienki kraków