Eclisse - drzwi wewnętrzne

Drzwi Eclisse

Proponując wysokiej jakości systemy do drzwi chowanych w ścianę, ECLISSE odpowiada na nowe trendy w architekturze. W swojej ofercie posiada szeroką gamę opatentowanych rozwiązań. Wysoka jakość produktu przekłada się w nowatorskich aranżacjach wnętrz i wpływa na komfort mieszkania.

Wśród wielu modeli znajdują się różne systemy przesuwne i otwierane. Eclisse jest liderem wśród drzwi ukrytych i kaset do zabudowy w ścianie.

Przesuwne Syntesis Line

kaseta

ukryta w ścianie

"60" - "130"

szerokości skrzydeł

12 lat

gwarancji

eclisse_syntesis

Profile kasety są ukryte pod warstwą tynku. Całość idealnie łączy się ze ścianą. Uzyskujemy niebanalny efekt jednolitości w pomieszczeniu przy zachowaniu jednakowej kolorystyki drzwi i ściany.

Chciałbyś uzyskać poradę w wyborze drzwi?

Fusion 50

Podwójny ramiak zwiększa wytrzymałość skrzydła. Skrzydło pokryte podkładem przygotowane jest zarówno do malowania farbą akrylową, jak i do lakierowania (mat i połysk).

eclisse_ukryte
grubość

50 mm

grubość skrzydła

Idealna

płaszczyzna

Zamek magnetyczny

ciche zamykanie

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder Eclisse

wskazowka

Jak przygotować otwór pod drzwi ukryte?

Zakup i montaż systemów ukrytych Eclisse powinien zostać zaplanowany odpowiednio wcześnie. W przypadku drzwi przesuwnych np. Syntesis Line już na etapie projektowania należy uwzględnić odpowiednią szerokość otworu w ścianie. Dopiero po zamontowaniu kasety można przystąpić do tynkowania i malowania. Drzwi ukryte otwierane montowane są po tynkowaniu. Ważne jest aby dookoła otworu znajdowało się miejsca na połączenie ościeżnicy z tynkiem np. za pomocą siatki zbrojonej lub płyty g-k

  • Eclisse szklane
  • Syntesis Line
  • Eclisse syntesis

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi niebieskie
  • porta drzwi do łazienki
  • drzwi do łazienki kraków