InterDoor - drzwi wewnętrzne

Drzwi InterDoor

Drzwi marki INTER DOOR to drzwi wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadające dokumenty potwierdzające ich walory użytkowe. Zostały nagradzane przez wielu profesjonalistów z dziedziny designu (m.in. Instytutu Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie). W drzwiach nie znajdziesz wypełnienia z plastra miodu. Opracowana przez firmę konstrukcja zapewnia doskonałą izolację akustyczną oraz trwałość pozwalającą na użytkowanie drzwi przez lata.

Livorno

Drzwi wewnętrzne LIVORNO to model z wąskim, dwudziestocentymetrowym przeszkleniem biegnącym wzdłuż skrzydła.

Livorno

odwrotna

przylga

wysokie

do sufitu

fornir

naturalne

pokrycie drewnem

Jesteś zainteresowany drzwiami wewnętrznymi?

Przesuwne REA

moskitiera okno balkonowe

naścienny

system przesuwny

płynne

i ciche przesuwanie

uchwyt

nawierzchniowy

Rea

System REA jest inspirowany estetyką loft-vintage. Charakteryzuje się widocznymi elementami okuć, które nadają drzwiom wyrazisty charakter.

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy InterDoor

Glosero

GLOSERO to nowoczesny model drzwi wewnętrznych, który cechuje się poziomymi wąskimi otworami.

Glosero

ościeżnica

bez górnej belki

rondo

system otwierania

bezprzylgowe

ościeżnica regulowana

wskazowka

Czym jest odwrotna przylga?

Strona otwierania drzwi często uwarunkowana jest rozmieszczeniem pokoi i przestrzenią na korytarzu. Większość drzwi łazienkowych otwierana jest na zewnątrz pomieszczenia, aby nie zabierać cennego miejsca. W konsekwencji drzwi otwierane do pomieszczeń nie tworzą równej powierzchni od strony zewnętrznej. Rozwiązaniem jest odwrotna przylga, która licuje powierzchnię skrzydła z ościeżnicą od strony np. korytarza, nawet jeśli drzwi otwierają się do środka pokoju

  • Odwrotna przylga
  • Drewniane
  • Drzwi do sufitu
  • Interdoor

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • Asilo
  • drzwi cal
  • porta drzwi do łazienki