Pol-Skone - drzwi wewnętrzne

Drzwi Pol-Skone

Nieustannie tworzymy i udoskonalamy ofertę w oparciu o trwałe i ekologiczne drewno. Surowiec ten nie tylko wnosi ciepło, lekkość czy naturalność do pomieszczeń, ale również ma dobry wpływ na nasze zdrowie. Wśród szerokiej gamy produktów oferujemy drzwi ukryte w ścianie, które cieszą się dużą popularnością. Dzięki specjalnej powłoce naniesionej na skrzydło drzwi możemy pomalować lub wykleić tapetą.

Harmony

Drzwi ukryte z aluminiową ościeżnicą HARMONY przeznaczone są do samodzielnego pomalowania. Konstrukcja pozwala „ukryć” skrzydło na powierzchni ściany.

ukryte_harmony

Ukryte

niewidoczna ościeżnica

malowane

Skrzydło

do samodzielnego pomalowania

zamek magnetyczny

ciche zamykanie

Chciałbyś uzyskać więcej informacji o drzwiach?

Passo W05

fornir

Naturalna okleina

lub syntetyczna

Bezprzylgowe

z ościeżnicą regulowaną

Zamek magnetyczny

ciche zamykanie

drzwi_fornir

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema gładkimi płytami HDF pokrytymi okleiną naturalną. W przeciwieństwie do innych modeli jest możliwość wybrania usłojenia pionowego lub poziomego.

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy Pol-Skone

FIORD 00

Drzwi zbudowane są z ramiaka drewnianego obłożonego dwiema przestrzennymi płytami pokrytymi powierzchnią malowaną ekologicznymi farbami akrylowymi z palet RAL i NCS

drzwi_malowane

DUO

zawias kryty

Przylgowe

możliwość bezprzylgowych

Paleta RAL

możliwość lakierowania na dowolny kolor

wskazowka

Drzwi bezprzylgowe czy przylgowe?

Drzwi fornirowane, czyli pokryte naturalną okleiną łudząco przypominają drzwi z litego drewna. Dodatkowo są bardziej odporne na uszkodzenia, ale co za tym idzie cena takich drzwi nie jest niska. W przypadku oklein mamy do wyboru większą paletę kolorów i struktur, które imitują drewno.

  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi z frezami
  • drzwi techniczne
  • drzwi białe z szybą

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi dre
  • porta drzwi do łazienki
  • drzwi cal