Porta - drzwi wewnętrzne

Drzwi Porta

Drzwi wewnętrzne są istotnym elementem wystroju wnętrza, stanowią nierozerwalną część wyposażenia, mają na nie niebagatelny wpływ. Przy wyborze należy zastanowić się czego oczekujemy od naszych drzwi. Elegancki wybór to drzwi fornirowane, jasne pomieszczenie – drzwi malowane na biało.  Modne drzwi sprawiają, że dana przestrzeń nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego i niepowtarzalnego wyrazu. Owe modne drzwi, pełnią jednak także funkcje praktyczne, o czym nie można zapominać.

Koncept Natura A.9

Kolekcja drzwi ramiakowych wyróżnia się specjalną wielowarstwową konstrukcją z drewna. Naturalna okleina sprawia, że drzwi fornirowane otrzymują wyjątkowy charakter.

koncept_fornir

6 mm

grubość szyby

fornir

Fornirowane

naturalna okleina

3 szt.

zawiasów czopowych

Szukasz drzwi do Twojego domu?

Focus 4.A

Lakier Premium

wysoka odporność

Bezprzylgowe

z ościeżnicą regulowaną

Zamek magnetyczny

ciche zamykanie

drzwi_lakierowane

Prezentowane drzwi to jedne z najmodniejszych rozwiązań w tym sezonie, gdzie królują drzwi lakierowane na bardzo popularny kolor biały

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy Porta

Metal Basic Plus

Ekonomiczne rozwiązanie przy zachowaniu dobrych parametrów użytkowych. Konstrukcja z blachy ocynkowanej gwarantuje trwałość i niezawodność.

drzwi_porta_basic

Styropian

Wypełnienie skrzydła

malowane

Blacha ocynkowana

lub powlekana

Klamka

oraz zamek w zestawie

wskazowka

Ościeżnica stała czy regulowana?

W nowym budownictwie większość drzwi montowana jest wraz z ościeżnicą regulowaną, czyli obejmującą całą grubość muru. Dzięki temu z obu stron mamy opaski maskujące, które nie wymagają żadnych dodatkowych elementów i obróbek. W przypadku ościeżnicy stałej wymagane są dodatkowe listwy i ćwierćwałki, aby drzwi finalnie wyglądały estetycznie.

  • drzwi do mieszkań
  • klamka czarna Skawina
  • drzwi bez ościeżnicy
  • drzwi przesuwne naścienne

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi niebieskie
  • drzwi cal
  • drzwi dre