Aluhaus - drzwi zewnętrzne

Drzwi aluminiowe Aluhaus

Drzwi aluminiowe ALUHAUS charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością. Odpowiadają one najwyższym standardom w zakresie funkcjonalności, designu oraz parametrów technicznych. Wszystkie modele drzwi występują w wielu wersjach kolorystycznych.  Dostępne są kolory strukturalne, palety RAL oraz drewnopodobne w technologi Decoral, która umożliwia wykonanie rysunku słojów drewna.

W modelach Elite i Tenvis dostępny jest także niezwykle wygodny i bezpieczny system automatycznego otwierania drzwi za pomocą czytnika linii papilarnych, klawiatury numerycznej, czytnika Blue&Code lub modułu Bluetooth, który pozwala na otwarcie drzwi przy użyciu smartfonu.

Aluhaus_drzwi

Elite

Bez względu na to, czy stawiasz na funkcjonalność, trwałość wykonania czy ekskluzywny design – Drzwi ALUHAUS spełnią wszystkie Twoje wymagania.

Aluhaus drzwi wejściowe
współczynnik

0.74 W/m2

współczynnik przenikalności cieplnej

grubość

90 mm

całkowita grubość drzwi

4 szyby

z dwustronnym panelem nakładkowym

Chcesz uzyskać dokładną ofertę?

Tenvis

współczynnik

0.85 W/m2

współczynnik przenikalności cieplnej

5 lat

gwarancji

grubość

75 mm

całkowita grubość drzwi

Drzwi aluminiowe

Drzwi aluminiowe wykonany z najlepszej jakości materiałów przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii. W standardzie zamek automatyczny, który nie wymaga używania klucza, zabezpieczenie Twojego mieszkania jest już możliwe po samym zamknięciu drzwi.

Zaprojektuj drzwi dla Twojego domu!

  • Aluhaus_Adora
  • Drzwi_aluminiowe
  • Aluahus_Elite
  • Aluhaus_drzwi

Wyślij zapytanie

Tytuł:
Model drzwi:
Montaż:
Klamka/pochwyt:
Wzór:

elite
Kolor:

elite

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.