Cal - drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane Cal

Drzwi CAL to drzwi zrodzone z natury. Produkowane są z surowca w 100 proc. ekologicznego i odnawialnego. Wykorzystywane drewno pozyskuje się wyłącznie z lasów zarządzanych według zasad Dobrej Gospodarki Leśnej. Powierzchnia drzwi Cal uszlachetniana jest ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi lakierami. Każde Drzwi drewniane objęte są standardową gwarancją wydłużoną, której termin rozpoczyna się od daty ich zakupu.  Drzwi naturalne z Kolekcji Luksusowej Nowej Generacji mogą być objęte dodatkową odpowiedzialnością gwarancyjną – łącznie przez 20 lat.

Standard Arctic

Kolekcja proponowana dla domów pasywnych i energooszczędnych. Posiadają klasę antywłamaniową RC2, która zapewnia bezpieczeństwo domowników. W Twoim domu będzie panować tylko ciepła atmosfera!

Cal drzwi drewniane
współczynnik

0.58 W/m2

współczynnik przenikalności cieplnej

grubość

90 mm

skrzydło drzwiowe

3 szyby

zespolenie antywłamaniowe P4

Nie wiesz jakie drzwi wybrać?

Standard Thermo

współczynnik

0.9 W/m2

współczynnik przenikalności cieplnej

grubość

78 mm

skrzydło drzwiowe

4 szt.

zawiasów

Cal drzwi termo

Nowoczesne wzornictwo łączące różne odmiany szkła z naturalnym surowcem. Idealne dla osób ceniących najnowsze i minimalistyczne trendy.

Kliknij w przycisk, aby pobrać ulotkę drzwi Cal

  • Cal_klasyczne drzwi zewnetrzne
  • Cal_filmowa drzwi drewniane
  • Cal_rycerska drzwi
  • Cal_arktyczna

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.