Barański - drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane Barański

Barański Premium to drzwi dla klientów, którzy poszukują piękna natury i wyjątkowej jakości. Zarówno drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne wyróżniają najwyższej klasy materiały i komponenty. Naturalne okleiny, drewniana konstrukcja,  trzykrotne lakierowanie jak również wykorzystanie ozdobnego szkła, kamienia czy metalu nadają drzwiom szczególną trwałość i wyjątkowy charakter. Każde drzwi są wykańczane ręcznie dlatego Modele Premium odznaczają się także starannością wykonania. Nad każdym egzemplarzem czuwają mistrzowie produkcji, dbający o najmniejszy detal. Drzwi Barański Premium są także w pełni dostosowane do oczekiwań klientów.

Drzwi drewniane montujemy na terenie: Skawina, Kraków i okolice

Drzwi tradycyjne

To linia drzwi Barański drewnianych, klasycznych, stylem nawiązujących do dawnych rezydencji dworkowych. Cechuje się wykończeniem szkleń i ramiaków z wykorzystaniem ozdobnych aplikacji.

zewnętrzne niebieskie
grubość

78 mm

grubość skrzydła drzwi

3 pkt.

zamek listwowy

4 szt.

zawiasy 3D

Chcesz stworzyć drzwi drewniane Barański według własnego wzoru?

Drzwi Simple

drewniana

konstrukcja

malowane

3-krotnie

malowane

bezprzylgowa

ościeżnica

Zielone drzwi

Linia Simple stanowi konstrukcję „płycinową”. Skrzydło drzwi drewnianych wykonane jest z drewna sosnowego klejonego warstwowo i naprzemiennie wzmocnione metalowymi ceownikami.

Drzwi Modern

Dla każdego wzoru drzwi Barański możemy wybrać jedną z konstrukcji technicznych: drzwi klatkowe, klatkowe RC2, EI30 oraz EI60.

Smart
fornir

PCV

okleiny drewnopodobne

akustyczne

44 dB

akustyczne

drewniana

konstrukcja

Montaż na terenie: Skawina, Kraków i okolice

wskazowka

Czy drzwi drewniane są dla mnie?

Drzwi drewniane charakteryzują się wyjątkowym i niepowtarzalnym wyglądem. Coraz częściej drzwi drewniane wybierane są jako główne drzwi do domu. Warto jednak pamiętać, aby zapewnić im odpowiednie warunki, które pozwolą się cieszyć nimi przez długie lata. Z pewnością muszą być zadaszone, ponieważ tylko wtedy unikniemy bezpośredniego narażenia na opady oraz promienia słoneczne. Dzięki temu drzwi drewniane nie będą się odkształcać. Szczególnie ważne jest również nie umieszczenie grzejnika w pobliżu drzwi drewnianych.

  • drzwi Barański
  • Drzwi drewniane kraków
  • nowoczesne drzwi
  • drzwi do mieszkań

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi cal
  • drzwi Wikęd
  • drzwi aluhaus