Krispol - bramy garażowe

Bramy segmentowe

Wygodna brama garażowa jest urządzeniem bezproblemowym w obsłudze, niezawodnym i cichym. Komfort użytkowania zapewnia między innymi najlepsza automatyka. Mechanizmy zastosowane w naszych produktach to urządzenia renomowanych producentów. W związku z tym gwarantują łatwą i bezproblemową obsługę, a także umożliwiają wpięcie bramy segmentowej w dowolny system „domu inteligentnego” .

W naszych bramach stosujemy łożyskowane rolki. Dodatkowo zminimalizowaliśmy ilość połączeń na prowadnicach. Dzięki tym rozwiązaniom praca bramy jest płynna i cicha. Niezależnie od wymiaru, każdą wyprodukowaną przez nas bramę, można bez problemu otworzyć jedną ręką bez użycia siły. Zawdzięczamy to dwóm sprężynom skrętnym, zapewniającym optymalne wyważenie bramy.

Krispol

VENTE K2 RC

Brama segmentowa KRISPOL są zbudowane z paneli o grubości 40 mm wypełnionych pianką poliuretanową i uszczelnione na całym obwodzie jak również między segmentami.

Brama garażowa Krispol
współczynnik

1.12 W/m2

współczynnik przenikalności cieplnej

grubość

40 mm

grubość paneli

Szukasz idealnej bramy do Twojego garażu?

Somfy Access
connexoon

Zarządzaj inteligentnie
Swoimi bramami!

Brama garażowa pilot
Fotokomórki Somfy Krakow
Connexxon

VENTE K2 RFS 60

współczynnik

0.9 W/m2

współczynnik przenikalności cieplnej

grubość

60 mm

grubość paneli

Brama Garażowa vente60

Brama garażowa o grubości panela 60 mm posiada dodatkowo podwójne uszczelnienie dolnego panela. Dzięki uszczelnieniu międzysekcyjnemu oraz dodatkowej uszczelce obwodowej, niwelowane są mostki termiczne pomiędzy ścianą 
a kątownikami.

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder bram garażowych Krispol

wskazowka

Brama garażowa z panelem 40 czy 60 mm?

Standardowo w bramach segmentowych występuje panel o grubości 40 mm. Takie rozwiązanie w zupełności wystarcza do garażu w, którym nie zależy nam na wysokości panującej temperatury. W przypadku, gdy ogrzewamy garaż i  chcemy utrzymać temperaturę zbliżoną do panującej w części mieszkalnej warto zastanowić się nad grubszym panelem, który zapewnia nam mniej strat ciepła. Ponadto garaże bez dodatkowego ogrzewania również potrzebują dobrej bariery termicznej, aby podczas zimy nie doszło do nadmiernego wychłodzenia pomieszczenia.

  • Brama garażowa skawina
  • Brama garażowa krakow
  • Brama segmentowa Skawina
  • Krispol brama segmentowa

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: