Selt - pergole

Pergole

Pergola to świetne zadaszenie dużych powierzchni, które w zależności od potrzeb może znaleźć szereg zastosowań. Z uwagi na to, że konstrukcja systemu wykonana jest z ekstrudowanego aluminium może być malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL. Na pokrycie dachu można zastosować ruchome pióra lub chowane poszycie.

Pergole Selt zapewniają zarówno ochronę przed słońcem jak i deszczem. Dzięki ponad 35 letniemu doświadczeniu firma pozostaje Polskim liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych systemów przeciwsłonecznych odpornych na warunki atmosferyczne.

Każdy z produktów przechodzi szereg badań oraz posiada wymagane przez prawo budowlane deklaracje i certyfikaty.

SB 500

Konstrukcja pergoli wykonana z aluminiowych profili ekstrudowanych, jest również wyposażona w system odprowadzania wody. Elementy można łączyć modułowo oraz montować do ściany lub jako system wolnostojący. Napęd elektryczny pozwala na integrację z system inteligentnego domu.

Pergola SB500
pióra pergoli

Regulacja

kąta nachylenia piór

Ochrona

przed słońcem i deszczem

Chcesz wiedzieć więcej na temat pergol Selt?

V ZiiiP

System przeciwsłoneczny składający się z lekkiej konstrukcji aluminiowej z  dwoma słupami i ruchomym zadaszeniem. System jest napędzany elektrycznie. Konstrukcja, przeznaczona do montażu przyściennego, złożona jest z elementów z ekstrudowanego aluminium i stali nierdzewnej.

Pergola tarasowa

Napęd

Z systemem naciągu tkaniny

6 m

max wysięg

Solid

Poszycie

ruchome, sterowane elektrycznie

Ochrona

przed słońcem i deszczem

Pergola Solid

Pergole w systemie Solid wykonane są z aluminiowych profili ekstrudowanych oraz elementów stalowych. Występuje w kilku wersjach montażowych. Posiada możliwość zamontowania oświetlenia LED oraz automatyki pogodowej

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy Selt

  • Pergole w restauracji
  • pergola selt Kraków
  • Pergola tarasowa
  • Pergole tarasowe

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: