Budowa kraków
  • Okna kraków
  • Drzwi przesuwne HS
  • Brama garażowa Krispol
  • Duże okna kraków
  • HS monorail Aliplast
  • Drzwi i brama Kraków

Okna PCV oraz ALU w Krakowie

Coraz częściej proponujemy naszym klientom połączenie stolarki aluminiowej z plastikową tak jak w prezentowanej realizacji w Krakowie.  Powodów jest kilka, ale przede wszystkim największą zaletą okien aluminiowych jest ich trwałość. Dzięki temu konstrukcje wykonane z aluminiową są mniej podatne na uszkodzenia i odkształcenia. Warto również dodać, że okna aluminiowe w przeciwieństwie do PCV i drewna nie zmieniają swoich właściwości przy różnych temperaturach. W rezultacie duże okna lepiej jest wykonać z trwalszego materiału jakim jest aluminium. Co ciekawe, drzwi przesuwne HS w wersji aluminiowej i PCV mają podobną cenę. Oczywiście w przypadku decyzji na łączenie systemów bardzo ważnym elementem jest spójna kolorystyka. W przypadku jednolitych kolorów szarości i czerni wybór jest prosty. Jeżeli jednak decydujemy się na struktury drewnopodobne to koszt okien aluminiowych wzrasta z uwagi na profile, które muszą być dodatkowo pokryte okleiną. Warto jednak rozważyć połączenie okien aluminiowych z PCV, ponieważ takie rozwiązanie zapewnia odpowiednią trwałość oraz możemy zaoszczędzić dodatkowe środki.

Okna PCV i ALU
montaż okien HS

Rolety Oknoplast Luna z napędami Somfy

Zakup okien bardzo często wiąże się również z wyborem rolet zewnętrznych. Rolety stają się integralnym elementem stolarki zewnętrznej. W przypadku opisywanej realizacji inwestor z Krakowa zdecydował się na system Luna z silnikami radiowymi Somfy IO. Takie napędy są coraz częściej wybierane przez klientów, którzy cenią sobie niezawodność oraz możliwość zdalnego sterowania urządzeniami.

Rolety zewnętrzne podtynkowe
Rolety zewnętrzne Oknoplast

Technologia Somfy IO pozwala na lokalną obsługę za pomocą pilota oraz zdalną przy użyciu smartfona. Niewątpliwie jest to wygodne i przyszłościowe rozwiązanie.

Brama i drzwi Kraków

Drzwi stalowe wikęd

Budowy, które realizujemy kompleksowo najczęściej wyposażamy w drzwi stalowe Wikęd lub aluminiowe Aluhaus. Na budowie w Krakowie oprócz okien i rolet zamontowaliśmy również 2 sztuki drzwi i bramę garażową. Drzwi zewnętrzne to model stalowy Termo Prestige z aluminiową ościeżnicą oraz jako tylne model Premium Termo. Dodatkowo drzwi zostały wyposażone w czarną antabę z przyciskiem umożliwiającym otwarcie bez konieczności używania klucza. Warto jednak pamiętać, że to rozwiązanie wymaga dodatkowego zasilania, które musi być doprowadzone do drzwi.

Szczegóły

Okna:

Winergetic Standard, kolor Anthrazitgrau seidenglatt

Drzwi tarasowe:

Aluminiowe Aliplast monorail w kolorze RAL 7016

Rolety zewnętrzne:

Oknoplast Luna, antracyt, napęd Somfy IO

Ciepłe parapety

Stropex

Drzwi zewnętrzne

Drzwi tylne

Brama garażowa

Krispol K2 RFS T, okleina antracyt gładki

Montaż

Trójwarstwowy z wykorzystaniem folii Illbruck me508

Relacja z montażu

Chcesz umówić się na spotkanie z naszym ekspertem?

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.