budowa paszkowka
  • Oknoplast paszkowka
  • Selt żaluzje
  • drzwi aluminiowe
  • brama garażowa
  • zaluzje fasadowe
  • okno narozne

Kompleksowy montaż stolarki

Montaż stolarki często odbywa się w kilku etapach. Jako pierwsze okna, które są niezbędne do dalszych prac wykończeniowych. W tym samym czasie można zainstalować rolety lub żaluzje fasadowe. Na montaż bramy i drzwi inwestorzy decydują się najczęściej po tynkach. Dzięki temu mamy pewność, że nie zostaną uszkodzone albo zabrudzone podczas prac wykończeniowych.

zaluzje fasadowe
HST oknoplast

Automatyka Somfy

Żaluzje fasadowe Selt zostały wyposażone w napędy Somfy IO, które umożliwiają sterowania z pilota. W tej samej technologii zamontowaliśmy silnik w bramie garażowej, a wszystko sterujemy dodatkowo z aplikacji na telefonie. Dzięki temu mamy zdalny podgląd do urządzeń i możliwość sterowania na odległość.

lamelki c80
okno narożne

Szczegóły

Okna:

Winergetic Standard, kolor Anthrazitgrau seidenglatt

Drzwi tarasowe:

Żaluzje fasadowe

Selt C80 BOX2 RAL 7016

Brama garażowa

Krispol K2 RFS T Antracyt 204

Drzwi zewnętrzne

Aluhaus Tenvis model Pubilus

Montaż

Trójwarstwowy z wykorzystaniem folii Illbruck me508

Krótka relacja

Chciałbyś uzyskać wycenę okien i drzwi?

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.