Oknoplast - rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Szeroka oferta rolet zewnętrznych OKNOPLAST oraz bogata paleta kolorystyczna pancerzy, pozwalają stworzyć harmonijne kompozycje zarówno z oknami dostępnymi w naszych sklepach, jak również z elewacją budynku.

Rolety OKNOPLAST zabezpieczają pomieszczenia przed nadmiernym przegrzaniem latem, a także zapewniają redukcję hałasu. Specjalne napędy elektryczne z wieszakami blokującymi zapewniają niezawodne działanie, a dodatkowo podnoszą bezpieczeństwo poprzez uniemożliwienie ewentualnemu intruzowi podniesienia opuszczonego pancerza rolety.

Luna

Dzięki możliwości montażu na profilach poszerzających ramę okienną umożliwiają wyjątkowo ciepły montaż. Montowane na zewnątrz okna rolety LUNA to idealny wybór dla Ciebie.

rolety podtynkowe

Kaseta

podtynkowa

<6,5 m2

powierzchnia pancerza

Napęd

sterowanie z pilota

Chcesz uzyskać dokładną ofertę?

Terra

<4,5 m

szerokość skrzynki

malowane

Okleiny

drewnopodobne

5 lat

gwarancji

roleta nadtynkowa

TERRA to system rolet z wysokogatunkowego aluminium montowany po zewnętrznej stronie okna. Dzięki podwójnie ryflowanemu profilowi rolety są bardziej estetyczne i odporne na wiatr.

Sol Evolution

Produkt, w którym standardowo zastosowana jest izolacja o wyższych parametrach termoizolacyjnych.

Roleta sol

Napęd

sterowanie z pilota

Kaseta

podtynkowa

0,8 W/m2k

właściwość termoizolacyjna

Umów się na spotkanie z doradcą

Sterowanie

somfy smoove io

Przewodowe

Nina Somfy

Radiowe

aplikacja Somfy

Z aplikacji

  • drzwi tarasowe PSK
  • roleta terra oknoplast
  • rolety oknoplast
  • roleta zewnętrzne

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: