Voster - drzwi wewnętrzne

Drzwi Voster

Elastyczność i otwartość na potrzeby partnerów oraz klientów sprawiają, że Voster nieustannie poszerza swój asortyment. Dziś wśród produktów firmy Voster oprócz skrzydeł ramowych znajdują się również skrzydła szklane, okleinowane, lakierowane wraz z ościeżnicami oraz systemy przesuwne. Dostarczamy m.in. drzwi pokojowe i łazienkowe. Ponadto w naszej ofercie znajdują się akcesoria uzupełniające takie jak: progi, klamki, opaski maskujące, itp.

Mediolan 10

Przylgowe

z zamkiem na klucz

Ramiak MDF

konstrukcja drzwi

3 szt.

zawiasów

drzwi białe wewnętrzne

Drzwi zbudowane są z ramiaka MDF, wypełnienie stanowią płyciny. Do wyboru ościeżnica w kolorze czarnym CPL lub Czarnym Mat

Chciałbyś uzyskać poradę w wyborze drzwi?

Havana

Kolor czerwony jest niezwykle silny. to kolor o największej intensywności i największym oddziaływaniu, niosący w sobie dużą ilość energii. wypełni wnętrze radością i beztroską atmosferą.

drzwi czerwone
malowane

Coolors

Folia Finish

Bezprzylgowe

krawędź bez przylgi

Zamek magnetyczny

ciche zamykanie

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder zbiorczy Voster

Brandy

Szyba

matowa i hartowana

Przylgowe

z zamkiem na klucz

Regulowana

ościeżnica

drzwi z szybami

Drzwi zbudowane są z ramiaka MDF, wypełnienie stanowią płyciny. Szeroka gama oklein pozwala dobrać drzwi to każdego wnętrza

  • drzwi z czarną ościeznica
  • drzwi voster kubus
  • drzwi wewnętrzne retro
  • drzwi kolorowe

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również:
  • drzwi dre
  • porta drzwi do łazienki
  • drzwi cal