Selt - żaluzje fasadowe

Żaluzje fasadowe Selt

Żaluzje fasadowe Selt to ekskluzywny produkt wybierany jako alternatywa do popularnych już rolet zewnętrznych. Unikalny design i dbałość o wykończenie estetyczne – to go wyróżnia. Wszystkie elementy wykonane są z najwyższej jakości komponentów przy współpracy z Szwajcarskimi dostawcami. Żaluzje fasadowe zastosowane wraz z czujnikami wiatru i słońca pozwalają bezpiecznie używać osłon w każdych warunkach pogodowych. Dzięki zastosowaniu automatyki Somfy możesz stworzyć swój własny inteligentny dom.

Każdy z produktów przechodzi szereg badań oraz posiada wymagane przez prawo budowlane deklaracje i certyfikaty. Z uwagi na to, że posiadamy zaplecze produkcyjne oraz logistyczne zapewniamy jedne z  najkrótszych terminów realizacji.

Oferujemy montaż na terenie: Kraków, Skawina i okolice

Żaluzje zewnętrzne Z90/C80 BOX

System żaluzji Box przeznaczony jest to montażu podtynkowego. Wykonany z aluminium ekstrudowanego, występuje w wariancie samonośnym, w którym skrzynka wsparta jest na prowadnicach.

żaluzja fasadowa box

BOX 2

z dociepleniem nadproża

Napęd elektryczny

sterowanie zdalne

Paleta RAL

możliwość lakierowania na dowolny kolor

Nie wiesz, który system żaluzji fasadowych wybrać?

Żaluzje fasadowe Z90 / C80

grubość

2.0 mm

grubość blach osłonowych

napęd elektryczny

możliwość napędu ręcznego

pióra pergoli

sterowanie lamelami

reguluje natężenie światła

żaluzja fasadowa c80

Żaluzje fasadowe C80 oraz Z90 przeznaczone są do montażu natynkowego, ale występują również w wersji do zabudowy. Dostępne są różne warianty i kształty osłon oraz prowadnic. Wszystkie elementy odporne są na przecieranie, rozciąganie oraz prominiowanie UV

Żaluzje fasadowe C50 L

Wersja żaluzji fasadowych C50 L przeznaczona jest zarówno do montażu wewnątrznago i zewnętrznego. Występuje z prowadnicami linkowymi oraz kasetą umożliwiającą zabudowę podtynkową.

żaluzja fasadowa c50
lamelka żaluzji

49 mm

szerokość lameli

Napęd elektryczny

sterowanie zdalne

3 mm

grubość linki z oplotem

Sprawdź nasze realizacje

  • żaluzje wewnętrzne c50
  • żaluzje c80
  • żaluzje elewacyjne
  • żaluzje fasadowe

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: