Selt - markizy

Markizy Selt

Jeszcze jakiś czas temu markizy kojarzyły się tylko z klimatem śródziemnomorskim. Zmiany klimatyczne,  a w związku z tym zmieniające się trendy architektoniczne sprawiły, że markizy stały się popularne w innych krajach. Chętnie wybierane są jako zabezpieczenie restauracji czy witryn sklepowych przed nadmiernym nasłonecznieniem. Ostatnie lata pokazały, że markizy coraz częściej montowane są również na balkonach i tarasach budynków mieszkalnych, gdzie poprawiają komfort wypoczynku w upalne dni.

Markizy firmy SELT zapewniają  znakomity komfort optyczny i termiczny. To co je wyróżnia to niepowtarzalny wygląd oraz wykonanie z najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu zapewniają ochronę przed słońcem na długie lata.

Każda stosowana tkanina markizy posiada odpowiedni atest i certyfikaty. Dodatkowo zastosowanie sugerowanej przez firmę SELT automatyki pozwoli w bardzo bezpieczny i komfortowy sposób cieszyć się zakupem. Oferujemy montaż na terenie: Skawina, Kraków i okolice

Palladio

Konstrukcja markizy wykonana z ekstrudowanego aluminium, dodatkowe wzmocnienia sprawiają, że produkt staje się stabilny.

Markiza Palladio

Kaseta

ochrona tkaniny

Napęd elektryczny

sterowanie zdalne

7 m

maksymalna szerokość

Nie wiesz, który model markizy wybrać?

Corsica

Kaseta

ochrona tkaniny

napęd elektryczny

możliwość napędu ręcznego

Oświetlenie

w dolnym profilu

Corsica - markiza selt

Zastosowanie w konstrukcji ramion łańcucha Flyera w połączeniu z precyzją wykonania przegubów gwarantuje markizie niezawodne, wieloletnie działanie.

Australia

Tkaniny markizy produkowane na bazie wysokogatunkowych materiałów, pokryte impregnatem stanowiącym barierę ochronną i zwiększającym odporność na zabrudzenia.

Australia Markiza selt

Falbana

więcej cienia

Kolorystyka

konstrukcji aluminiowej

147

wzorów tkanin

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder tkanin markiz

  • markiza z napędem
  • markiza na pilota
  • markiza z silnikiem
  • markiza zadaszenie

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: