Doorsy - drzwi zewnętrzne

Drzwi drewniane Doorsy

Drzwi zewnętrzne DOORSY, charakteryzują się nowoczesną budową oraz ciekawym wzornictwem. Wszystkie modele drzwi wykonane są z drewna sosnowego klejonego 5-cio warstwowo, co zapobiega wypaczaniu się skrzydła oraz obłogowane są naturalnym fornirem dębowym. Moda i estetyka wyrobów oferowanych przez producentów zmienia się niezwykle dynamicznie, stąd też oferta  wzbogacona została o drzwi nowoczesne, które wyznaczają nowe trendy wśród wzornictwa drzwi.

Wszystkie drzwi w standardzie wyposażone są we wkładki i klamki, a modele nowoczesne w standardzie III  posiadają klasę antywłamaniowości RC2.

Black Line Natura

Drzwi wykonane w najwyższym standardzie. Wzornictwo i kolorystyka zostały dobrane tak, aby drzwi idealnie pasowały do Twojego domu.

Doorsy drzwi drewniane
współczynnik

0.76 Ub/m2

przenikalność cieplna drzwi przeszklonych

grubość

90 mm

grubość drzwi

2 szt.

niezależnych zamków

Szybka wycena na drzwi zewnętrzne?

Nowoczesne 70

współczynnik

0.93 Ub/m2

przenikalność cieplna drzwi pełnych

grubość

70 mm

grubość drzwi

2 szyby

pakiet dwukomorowy

Drzwi drewniane Doorsy

Drzwi występujące w kilku standardach. Wybierz model, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

Kliknij w przycisk, aby pobrać ulotkę drzwi Doorsy

  • drzwi drewniane doorsy
  • doorsy_black_line
  • doorsy_retro
  • doorsy drzwi zewnetrzne

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.