Wikęd - drzwi zewnętrzne

Drzwi stalowe Wikęd

Drzwi zewnętrzne Wikęd występują w 6 podstawowych liniach, a każda a nich posiada wielu wzorów. Dostępne są okleiny strukturalne, a także szeroko kolorysta z Palety RAL. Trwałość, fukcjonalność, elegancja to jedne z wielu walorów jakie posiadają drzwi stalowe Wikęd. Oferujemy sprzedaż i montaż drzwi w okolicy: Skawina, Kraków.

Szeroka gama akcesoriów  pozwala wyposażyć drzwi w technologiczne gadżety, które usprawniają oraz automatyzują proces ryglowania, a także umożliwiają zdalne sterowania.

logo Wikęd

Termo Prestige Lux

Najwyższa klasa drzwi stalowych Wikęd, która idealnie nada się do Twojego domu. Niewątpliwie zapewni Ci bezpieczeństwo, elegancki wygląd i bardzo dobre parametry termiczne. Jest to z pewnością produkt z najwyższej półki.

drzwi stalowe
współczynnik

0.79 W/m2

izolacyjność termiczna

grubość

86 mm

skrzydło drzwiowe

6 szt.

bolców antywyważeniowych

Chcesz uzyskać dokładną ofertę?

Optimum Termo

współczynnik

0.90 W/m2

izolacyjność termiczna

grubość

76 mm

grubość skrzydła

3 szt.

zawiasów 3D

Wikęd wzór 25c

Młodszy brat lini Prestige. Pozwoli zachować dobre parametry termiczne, ponieważ wyposażony w aluminiową ościeżnicę . W standardzie posiada dwa niezależne zamki oraz system jednego klucza

Premium

Rozwiązanie dla osób poszukujących drzwi dobrej klasy w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobnie jak wszystkie wyższe klasy drzwi Wikęd wykonane ze stali, poliuretanu oraz drewnianej ramy

Wiked premium
współczynnik

1.20 W/m2

izolacyjność termiczna

grubość

54 mm

skrzydło drzwiowe

akustyczne

31 dB

izolacyjność akustyczna

Oferujemy montaż drzwi: Skawina, Kraków i okolice

wskazowka

Dlaczego drzwi stalowe?

Drzwi stalowe cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno w nowych domach  jak i przy modernizacji istniejących już budynków. Znaczna część jest również montowana do mieszkań jako drzwi wewnątrzklatkowe. Z pewnością są to dobrej klasy drzwi w atrakcyjnej cenie. Ponadto zapewnią nam trwałość i szczelność na długie lata. W zależności od zastosowania dobierane są odpowiednie grubości skrzydła i rodzaj ościeżnicy. Dodatkowo oryginalny wygląd sprawia, że większość wybiera właśnie drzwi stalowe.

  • drzwi zewnętrzne Wikęd
  • drzwi z dostawką Wikęd
  • Drzwi zewnętrzne Kraków
  • Wikęd drzwi stalowe

Wyślij zapytanie

Tytuł:
Model drzwi:
Montaż:
Klamka/pochwyt:
Wzór:

elite
Kolor:

elite

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.