Somfy - automatyka budynku

Inteligentny dom

Inteligentny dom to wiele różnych urządzeń połączonych ze sobą– im jest ich więcej, tym bardziej „inteligentne” staje się nasze mieszkanie. Jedne komponenty odpowiadają za komfort, drugie poprawiają bezpieczeństwo, a jeszcze inne mogą przynieść oszczędności.

Smart Home Somfy oferuje połączenie m.in czujników światła, ruchu, dymu do urządzeń centralnych, a dzięki temu możliwość zarządzania domem z jednej aplikacji. Rozbudowany moduł TaHoma daje możliwość tworzenia scenariuszy, planowania dnia oraz automatyzacji procesów.

Somfy to jeden z wiodących producentów automatyki budynków. Dzięki bogatej ofercie napędów i urządzeń możemy kontrolować z jednej aplikacji rolety, żaluzje fasadowe czy refleksole. W wszystkie silniki urządzeń takich jak np. brama garażowa wbudowane są moduły, które umożliwiają komunikację z centralą TaHoma.

somfy Expert Skawina

TaHoma Premium

Dzięki połączeniu urządzeń i czujników w jeden system TaHoma Premium Twój inteligentny dom staje się komfortowym i bezpiecznym miejscem dla całej Twojej rodziny.

Somfy TaHoma

Ochrona

podczas nieobecności

Spokój

gdziekolwiek jesteś

Kontrola

ze smartphona

Szukasz inteligentnych rozwiązań dla Twojego domu?

Somfy Inteligentne domy

Zarządzaj inteligentnie
Swoim domem!

somfy smoove io
pilot Nina Somfy
Smart Home

Connexxon

3 aplikacje

Window, Access, Terrace

Sterowanie

z dowolnego miejsca

Inteligentny dom

Możliwość zarządzania wybranymi grupami urządzeń z poziomu smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca na świecie.

Kliknij w przycisk, aby pobrać folder Somfy Smart Home

wskazowka

Dlaczego bezprzewodowy inteligentny dom?

Bezprzewodowy inteligentny dom daje nam możliwość rozbudowy systemy w każdej chwili. Nie musimy odrazu inwestować w całą technologię, lecz etapami dokładać kolejne elementy. Dzięki temu rozkładamy koszty, a otrzymujemy w pełni funkcjonalny system zarządzania domem. Przewagą jest również łatwa instalacja i konfiguracja oraz możliwość zmian. Wybierając sprawdzone systemy wiodących producentów mamy pewność, że urządzenia będą spełniały nasze oczekiwania i tworzyły prawdziwy Smart Home.

  • inteligentne żaluzje fasadowe
  • zasłony na pilota
  • brama sterowanie ze smartphona
  • kamera Somfy

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

Zobacz również: