Budowa leńcze
  • Brama Krispol
  • Drzwi wikęd
  • montaż trójwarstwowy
  • ciepły montaż
  • Parapety stropex

Okna, drzwi, rolety, brama ...

Kompleksowy montaż to taki gdzie za jednym razem zamykamy całą budowę czyli zastajemy stan surowy otwarty, a zostawiamy stan surowy zamknięty. Coraz częściej inwestorzy decydują się na takie rozwiązanie. Dzięki temu możemy zaoszczędzić czas i pieniądze. W przypadku opisywanej realizacji bardzo ważne było dobranie produktów i kolorów tak aby pasowały do siebie i tworzyły jedność. Wszystko zostało dopasowane w zbliżonych do siebie odcieniach szarości. Istotny był również montaż, który wykonaliśmy z wykorzystaniem powłoki uszczelniającej w płynie. Okna wykonaliśmy na profilu Winergetic Standard producenta Oknoplast. Wśród ciekawych konstrukcji znajdują się drzwi trasowe HST o szerokości 3560 mm i wysokości 2365, które będę stanowiły główne wyjście na taras oraz drzwi przesuwne Slide na froncie budynku. W strefie dziennej znajduje się również duża szyba o szerokości 2980 mm i wadze 331 kg.

Duża szyba
Slide aluplast

Rolety to system do zabudowy RZ firmy Krispol w kolorze antracyt 23 z prowadnicami w okleinie ze strukturą drewna. Dla większego komfortu użytkowania silniki sterowane są z pilota, a niektóre rolety posiadają dodatkowy włącznik na ścianie. Tej samej firmy i w takiej samej okleinie wykonaliśmy bramę. Jej wymiar to 5000 mm x 2250 mm i panel o grubości 60 mm.

rolet krispol
roleta do zabudowy

Godne uwagi są również drzwi zewnętrzne. W tym przypadku inwestor zdecydował się na drzwi aluminiowe Wikęd z linii Future Inox. Dzięki wersji Termo Prestige Lux na drzwiach również uzyskaliśmy bardzo dobrą przenikalność ciepła na poziomie 0.89 W/m2*k

Montaż z wykorzystaniem masy uszczelniającej

Główne założenie inwestycji to możliwe najszczelniejszy montaż dlatego inwestorzy postawili na zewnętrzną membranę w płynie Soudal Soudatight. Dzięki temu mamy pewność, że  warstwa paroprzepuszczalna  jest nieprzerwana i mocno przyczepiona do budynku. Od wewnątrz zastosowaliśmy Illbruck  SP925 również w postaci masy uszczelniającej. Warto zauważyć, że wszystkie okna wyposażone zostały w ciepłe parapety Stropex. Ponadto do okien balkonowych i drzwi tarasowych założyliśmy podwaliny z klinarytu.

Powłoka uszczelniająca
masa uszczelniająca
membrany w płynie

Szczegóły

Okna:

Winergetic Standard, kolor Anthrazitgrau 7016.05

Drzwi tarasowe:

Rolety zewnętrzne:

Krispol, antracyt 23

Ciepłe parapety

Stropex

Brama garażowa

Krispol K2 RFS 60 T, Antracyt 174

Drzwi zewnętrzne

Montaż

Trójwarstwowy z wykorzystaniem masy uszczelniającej Soudal Hybrid

Relacja z montażu

Chciałbyś uzyskać wycenę montażu z powłoką uszczelniającą?

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.