wrzesień 12 2022
inteligenty dom kraków

Smart Home Somfy

Chciałbyś stworzyć prosty inteligenty dom?

Zobacz jak połączyliśmy w smart home urządzenia z napędami radiowymi w aplikacji TaHoma by Somfy.

Odpowiedni dobór produktów ma kluczowe znaczenia. Wybór jednego producenta, a tym samym jego technologii zapewnia pełny dostęp do funkcjonalności jakie oferuje każde z urządzeń. Dzięki wysokiej jakości napędom Somfy z wbudowanym odbiornikiem radiowym możliwe jest łatwe sterowanie za pomocą jednej aplikacji.

Produkty z napędami Somfy. Inteligenty dom Skawina, Kraków, Myślenice, Wadowice, Wieliczka

Produkty zostały dobrane tak, aby możliwa była ich integracja w aplikacji Somfy. Dzięki wyborze jednego producenta otrzymujemy pełny dostęp na naszym smartfonie do funkcjonalności jakie oferuje każde z urządzeń. Wszystko mamy w jednej aplikacji, a co najważniejsze wszystkie napędy posiadają wbudowany i zintegrowany odbiornik umożliwiający integrację drogą radiową.

Smart home Skawina, Kraków, Wadowice, Myślenice, Wieliczka

Napędy do rolet, bramy garażowej i wjazdowej wykonano w technologi radiowej IO, która umożliwia łatwtą konfigurację w system TaHoma by Somfy.

Napęd do bram Somfy w technologii IO zapewnia wysoką kulturę pracy. Szybkie otwieranie, ale łagodne ruszanie i zatrzymywanie dodatkowo przedłużają żywotność całej bramy garażowej. Zintegrowany system oświetlenia wewnętrznego oraz możliwość podłączenia dodatkowego punktu świetlnego jeszcze bardziej zwiększa komfort użytkowania.

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.

polmach