Budowa Myślenice
  • oknoplast myślenice
  • okno stałe fix
  • Drzwi aluminiowe
  • Okno tarasowe HS
  • Okna myślenice
  • Okna aluminiowe

Brama, drzwi, żaluzje, okna Myślenice

Wiele tygodni ustaleń, wycen, zmian i korekt, ale mamy efekt końcowy! Prezentujemy budowę do której cała stolarka została dobrana już na etapie projektu. Warto jednak dodać, że takie realizacje są w szczególności przez nas i inwestorów kontrolowane, ponieważ mały błąd w projekcie lub podczas budowy powoduje, że zamówiona wcześniej stolarka nie zgadza się ze stanem faktycznym budynku.

Budowa myślenice
Okno fix

Wśród ciekawych rozwiązań na budowie w Myślenicach mamy połączenie okien aluminiowych i PCV. Dzięki temu uzyskujemy optymalne rozwiązanie, które pozwala zaoszczędzić inwestorowi na oknach, które z uwagi na wymiary mogą spokojnie zostać wykonane w PCV. Z drugiej strony największe konstrukcje i okna przesuwne HS wykonujemy z aluminium, aby zapewnić najwyższej klasy trwałość. W konsekwencji odpowiedni dobór stolarki tworzy jedną całość i spójny wygląd.

Montaż okien w warstwie ocieplenia Illbruck MOVO

Montaż okien MOVO
Montaż okien Illbruck

Montaż okien w warstwie ocieplenia stosuje się przede wszystkim w budownictwie pasywnym. Niewątpliwe jest to rozwiązanie zapewniające najlepszą szczelność oraz posiada bardzo dobre walory akustyczne. Niestety minusem jest wysoka cena zarówno materiałów jak i samego montażu. Okna w Myślenicach zamontowaliśmy z wysunięciem 9 cm poza lico muru.  Są to maksymalne możliwości jaki daje nam system Illbruck MOVO typ 2. Jednocześnie takie rozwiązanie w przypadku 30 cm ocieplenia pozwala uniknąć efektu głęboko osadzonego okna.

Montaż drzwi Wikęd oraz Aluhaus w Myślenicach

Ważnym elementem każdego domu są drzwi wejściowe. W tym przypadku wyzwaniem było dobrać model tak, aby sprostał oczekiwań inwestora oraz był zgodny z warunkami technicznymi. Warto zwrócić uwagę, że nad drzwiami bocznymi do garażu nie ma zadaszenia co w konsekwencji dopuszcza jedynie montaż drzwi aluminiowych.  Biorąc to pod uwagę zaproponowaliśmy cieszący się popularnością model drzwi aluminiowych Flat. Mamy pewność, że takie drzwi będą służyć na lata.

Drzwi stalowe Wikęd
Drzwi aluminiowe

Szczegóły

Okna:

Winergetic Standard, kolor Anthrazitgrau Seidenglatt

Okna aluminiowe Aluhaus 90Okna aluminiowe, kolor 7016

Drzwi tarasowe:

Aluminiowe HS Aluhaus

Żaluzje zewnętrzne

C80 BOX2 Selt, kolor RAL 7016

Drzwi zewnętrzne

Aluhaus model Elite FLAT, kolor RAL 7016

stalowe Wikęd Termo Prestige, antarcyt gładki, wzór 26C

Krispol

brama garażowa Krispol K2 RFS T, okleina antracyt gładki 204

Montaż

Montaż trójwarstwowy oraz w warstwie izolacji Illbruck MOVO

Relacja z montażu

Chciałbyś uzyskać wycenę okien PCV i aluminiowych ze Skawiny?

Wyślij zapytanie

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów i w sposób niezbędny do przygotowania oferty, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Jestem świadomy/a, że w każdej chwili mogę zaktualizować lub wycofać swoje dane.